Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
info@pamukkaleorganizasyon.com
0532 207 50 02
Paylaş
Paylaş
0532 207 50 02

Bizimle iletişime geçmek için:  0532 207 50 02
Ana Sayfa Hakkımızda Programcılar İlahi Sanatçılarımız Sanatçı Kadromuz Galeri Dini Program Paketleri İletişim
Semazen Organizasyonu
Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Semazen ekiblerimiz yapılan organizasyonların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her türlü etkinliklerde, organizasyonlarda semazen ekibimiz olmazsa olmazlardan olmuştur. Semazenlerimiz almış oldukları eğitim, talim, terbiye, usul ve adap, yaptıkları işin ne kadar duyarlı ve önemli olduğunun şuuruna vararak en ince ayrıntısına kadar en güzel şekilde eğitimlerini aldıktan sonra aynı feyz ve şuurla sizlere aktarmak ve yaşatmak bilinciyle semazen ekibimiz programlarınızda sık sık yer almaktadır.

  icerikResimler/23618507_73996.jpg   

Şebi arus programlarınızda gerçeğini aratmayacak şekilde Mevlevi ayinleri düzenlemekteyiz. Manevi bir atmosfer içinde semazenlerimizin sema ayinini izlerken bambaşka alemlere dalıp gideceksiniz. Semazen ekibimizin semalarıyla bir nebze olsun manevi iklime gidecek ve semazenlerşimizle birlikte sizde döndüğünüzü sema yaptığınızı hisseceksiniz. Semazenlerimizin duruşuyla, giyimiyle, semalarıyla verdiği duyguyla bunu size fazlasıyla hissettirecektir.

icerikResimler/23618507_112576.jpg

Semazen ekibimizin piyasa ücretlerinin çok altında olduğunu görüşmelerimizin sonucunda göreceksiniz. Bizim amacımız organizasyonlarınızı en kaliteli en güzel biçimde yaparak tecrübemize tecrübe, güzel olan etkinliğinize güzellik katmak desek yalan olmaz. Semazen ekibimizle irtibata geçmek için bizimle iletişime geçin karlı çıkın.
Semazen Organizasyonu ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.
İletişim Kur / Teklif Al