Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
info@pamukkaleorganizasyon.com
0532 207 50 02
Paylaş
Paylaş
0532 207 50 02

Bizimle iletişime geçmek için:  0532 207 50 02
Ana Sayfa Hakkımızda Programcılar İlahi Sanatçılarımız Sanatçı Kadromuz Galeri Dini Program Paketleri İletişim
Nihat Hatipoğlu
Nihat Hatipoğlu
Vehbi Vakkasoğlu
Senai Demirci
Nihat Hatipoğlu
Ahmet Bulut
Abdullah Yıldız
Abdulhamid Kahraman
Necmettin Nursaçan
Mustafa Karataş
Hasan As
Fatih Çıtlak
Mehmet Emin Yıldırım
Hamza Yıldız
Halil Yoldaş
Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş

icerikResimler/108017975_4637.jpgPamukkale organizasyon bünyesinde bulunan bütün sanatçılarımız kendi alanında profesyonel olmuş bilgi ve birikimiyle kendilerini kanıtlamış kişilerdir. 

Yapacak olduğunuz her türlü organizasyon ve etkinliklerde sizleri ve organizasyonunuza (etkinliğinize) gelecek olan davetlileri etkileyecek ve tat bırakacak organizasyonlar yapıyoruz.

Bizler Pamukkale Organizasyon olarak Türkiye'de ve Dünya’da yapmayı düşündüğünüz her türlü konser, festival, dini düğün, dini sünnet organizasyonunuzu kusursuz, kaliteli ve daha hesaplı etkinlikler yapmanızı sağlıyoruz.

Bu düşünceyle yola çıkarak düzenleyecek olduğunuz program, konser veya organizasyonda ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu hocayı organizasyonunuza dahil ederek, organizasyonunuzun daha profesyonel daha görkemli ve daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz.

Bizler ayrıca Pamukkale organizasyon olarak dini düğün ve nişan organizasyonu, dini sünnet organizasyonu, mevlidi nebi  organizasyonu, mekkenin fethi organizasyonu, ramazan etkinlikleri, belediye etkinlikleri, konser ve festivaller, konser, panel, seminer, açılış organizasyonu, semazen ve mehter ekibi, düğün yemeği organizasyonu, animasyon hizmetleri gibi daha bir çok hizmetlerimizle sizlerin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Nihat Hatipoğlu
Nihat Hatipoğlu
Nihat Hatipoğlu
Nihat Hatipoğlu
Nihat Hatipoğlu ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.
İletişim Kur / Teklif Al