Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
info@pamukkaleorganizasyon.com
0532 207 50 02
Paylaş
Paylaş
0532 207 50 02

Bizimle iletişime geçmek için:  0532 207 50 02
Ana Sayfa Hakkımızda Programcılar İlahi Sanatçılarımız Sanatçı Kadromuz Galeri Dini Program Paketleri İletişim
Ramazan Etkinlikleri
Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş

11 ay sabırsızlıkla beklediğimiz, gelmesini iple çektiğimiz,gelişi sevincimiz, gidişi hüznümüz olan mübarek ay ramazan, 11 ayın sultanı, bereket ayı, huzur ayı, ibadet ayı, gönlümüzün sultanı ramazan. Orucuyla, sahuruyla, iftarıyla, teravih namazıyla, pidesiyle, güllacıyla, iftardan sonraki ramazan etkinlikleriyle 12 ayın içindeki en güzel ay ramazan ayıdır.

icerikResimler/23618507_42318.jpg

Ramazan etkinlikleri denildiğinde eminim büyüklerimizin  ramazan ile ilgili bir anısı vardır. Şu anda "nerede o eski ramazanlar" dediğinizi duyar gibiyiz. O eski ramazanları, ramazan etkinliklerini özleyen varsa işte biz onun için buradayız. Günümüzde ramazan programlarını ramazan ayına yakışır bir şekilde yapılmadığını bir çoğumuz duymaktayız, görmekteyiz. Bu sebepten dolayı biz Pamukkale Organizasyon olarak Ramazan ayını Allah‘ın ve Resul‘ünün rızasını alacağımız şekilde ince eleyip sık dokuyarak en iyi şekilde bir ramazan etkinliği düzenledik ve düzenliyoruz.

icerikResimler/23618507_65287.jpg

Ramazan ayı etkinliği özellikle ülkemizin en tanınan ve sevilen ilahi sanatçılarını, hafızlarını, ilahiyat profesörlerini, mübarek ramazan ayını anlatan değerli akademisyen hocalarımızı ramazan etkinliğinize dahil ederek ramazan ayının önemini, feyzini, bereketini yaşamak ve yaşatmak için şehrinize getiriyoruz. Ramazan etkinliklerinde yüzyıllardır günümüze gelen meddah, orta oyunu, Hacıvat–Karagöz, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti gibi birbirinden güzel oyunlarımız ve lezzetli ikramlarımızla cennet meyvesi dediğimiz çocuklarımızın çok keyifli vakit geçirmesine katkı sağlıyoruz. Ramazan etkinliklerinin vazgeçilmezi olan semazenlerimizle ayrıca dünyaya 600 küsur sene hüküm eden Osmanlının ihtişamlı görkemli mehteranlarını programınıza dahil ederek etkinliğinizde bir an olsu Osmanlı şuurunu hissettirmek ayrıca amaçlarımızdandır. Ramazan etkinliklerinin vazgeçilmez organizasyon şirketi olduğunu düşündüğümüz Pamukkale Organizasyon farklı paket ve seçeneklerle size bir telefon kadar yakındır.

Ramazan Etkinlikleri ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.
İletişim Kur / Teklif Al