Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
info@pamukkaleorganizasyon.com
0532 207 50 02
Paylaş
Paylaş
0532 207 50 02

Bizimle iletişime geçmek için:  0532 207 50 02
Ana Sayfa Hakkımızda Programcılar İlahi Sanatçılarımız Sanatçı Kadromuz Galeri Dini Program Paketleri İletişim
Serdar Tuncer
Serdar Tuncer
Serdar Tuncer
Senai Demirci
Mustafa Caymaz
İbrahim Sadri
Dursun Ali Erzincanlı
Ömer Akbaba
Fatma B. Gündoğan
Kahraman Tazeoğlu
Bekir Develi
İkbal Gürpınar
Mülayim Çimen
Gül Eriş
Serhan Keserlioğlu
Meddah Yusuf Duru
Necip Karakaya
Sezgin Maden
Alpaslan Kaya
Hakan Urgancı
Hamza Yıldız
İsa Efe
Ayla Aydemir
Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş

icerikResimler/108017975_28388.jpgPamukkale organizasyon bünyesinde bulunan bütün sanatçılarımız kendi alanında profesyonel olmuş bilgi ve birikimiyle kendilerini kanıtlamış kişilerdir. 

Yapacak olduğunuz her türlü organizasyon ve etkinliklerde sizleri ve organizasyonunuza (etkinliğinize) gelecek olan davetlileri etkileyecek ve tat bırakacak organizasyonlar yapıyoruz.

Bizler Pamukkale Organizasyon olarak Türkiye'de ve Dünya’da yapmayı düşündüğünüz her türlü konser, festival, dini düğün, dini sünnet organizasyonunuzu kusursuz, kaliteli ve daha hesaplı etkinlikler yapmanızı sağlıyoruz.

Bu düşünceyle yola çıkarak düzenleyecek olduğunuz program, konser veya organizasyonda şair, şiir yorumcusu ve sunucu Serdar Tuncer'i organizasyonunuza dahil ederek, organizasyonunuzun daha profesyonel daha görkemli ve daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz.

Bizler ayrıca Pamukkale organizasyon olarak dini düğün ve nişan organizasyonu, dini sünnet organizasyonu, mevlidi nebi  organizasyonu, mekkenin fethi organizasyonu, ramazan etkinlikleri, belediye etkinlikleri, konser ve festivaller, konser, panel, seminer, açılış organizasyonu, semazen ve mehter ekibi, düğün yemeği organizasyonu, animasyon hizmetleri gibi daha bir çok hizmetlerimizle sizlerin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Serdar Tuncer
Serdar Tuncer
Serdar Tuncer
Serdar Tuncer
Serdar Tuncer
Serdar Tuncer ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.
İletişim Kur / Teklif Al