Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
info@pamukkaleorganizasyon.com
0532 207 50 02
Paylaş
Paylaş
0532 207 50 02

Bizimle iletişime geçmek için:  0532 207 50 02
Ana Sayfa Hakkımızda Programcılar İlahi Sanatçılarımız Sanatçı Kadromuz Galeri Dini Program Paketleri İletişim
Mehter Organizasyonu
Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Mehter organizasyonu hakkında ilk bilmemiz gereken şey mehter nedir ve anlamları nelerdir. Mehter ekibi Osmanlıda askeri müziği icra eden topluluğa verilen isimdir. Farsça'da mihter olarak bilinen mehter kelimesi, ekber, yani en büyük, çok büyük anlamında bir isimdir. Dilimiz yani türkçede de bu kelimenin arapça isminde mehter olmuştur ve mehter olarak kullanılmış olup, çoğul olarak ise mehteran olarak kabul edilmiştir.

icerikResimler/23618507_91101.jpg   

Mehter Organizasyonu son yıllarda yapılan düğün, açılış, konser, festival gibi benzeri organizasyonlarda en çok tercih edilen organizasyondur. Mehter takımının organizasyonunuza gelmesi organizasyonunuza daha görkemli bir hava kattığı hiç tartışılmaz. Bizler pamukkale organizasyon olarak daha önce yaptığımız mehter organizasyonlarımızda, programın davetlilerine mükemmel bir sunum yaparak farkını her zaman göstermiştir.  

icerikResimler/23618507_99088.jpg

Sizlerde yapacak olduğunuz organizasyonlarda mehter ekibi getirmek isterseniz en çok dikkat etmeniz gereken ses te kaliteli, işinde tecrübeli bir ekip bulmalısınız, çünki mehter ekibi adı altında programa gelen ekiplerin çok amatör ve en az 20 kişi gelmesi gereken ekibin, 10 veya 12 kişi geldiğini görüyoruz. Bu da organizasyonu ve davetlileri hiç memnun etmediğini gördük ve biz böyle yapmayalım diye en iyi ve kaliteli ekiple mehter ekibini kurarak görkemli bir ekip kurarak çok ömenli mehter organizasyonları düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz. Mehter organizasyonu konusunda bize danışmadan yapmanızı tavsiye etmeyiz mehter, mehteran ve mehter organizasyonu hakkında istişare için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.  Mehter Organizasyonu ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.
İletişim Kur / Teklif Al