Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
info@pamukkaleorganizasyon.com
0532 207 50 02
Paylaş
Paylaş
0532 207 50 02

Bizimle iletişime geçmek için:  0532 207 50 02
Ana Sayfa Hakkımızda Programcılar İlahi Sanatçılarımız Sanatçı Kadromuz Galeri Dini Program Paketleri İletişim
Konser ve Festivaller
Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Konser ve festivaller insanlar için yapılabilecek sosyal aktivitelerdendir. Belediyelerin, derneklerin, şahısların, belirli gün ve haftalarda, özel günlerde, önemli şahısların anma günlerinde, önemli tarihlerde, gelenekselleşmiş gün ve tarihlerde, bir yörenin simgesi haline gelen etkinliklerde, kurtuluş, kuruluş vb. günlerde yapılacak olan konser ve festivaller önemli bir yer tutar. Bu organizasyonların, etkinliklerin amacı birlik ve beraberliğimizi, tarihimizi, gelenek ve göreneklerimizi hep canlı tutarak güzel ve unutulmaz günler yaşamaktır. Konser ve festivaller ailelerin çocuklarıyla, sevdikleriyle birlikte vakit geçirebileceği eğlenceli organizasyonlardır.

icerikResimler/23618507_35184.jpg

Konser ve festivallerde birbirinden değerli Türkiye'nin en tanınmış, en sevilen sanatçılarıyla yapılacak olan etkinlikler her zaman daha çok ses getirir ve daha çok ilgi toplar. Birkaç hafta sürebilen festivallerde her gün farklı sanatçılara sahnede yer vermek farklı sanatçıları dinlemek en güzeldir. Değişik etkinliklerin yapılması, festivalin yapıldığı yörenin gelenek ve göreneklerinin tanıtılması, bir konuşmacı tarafından bu yörenin, bu festivalin önemini ve tarihini anlatması önemli olacaktır. Çeşitli sanatçıların verdiği konser ve festivallerle insanların eğlenmesine vesile olunmalıdır. O yöreye ait olan ikramlar, hediyeler güzel anılar olarak kalacaktır.

icerikResimler/23618507_122276.jpg

Konser ve festivallerinizde çok geniş bir kadroyla hizmet veriyoruz. Birbirinden değerli konuşmacılarımızla, gerek yerel, gerekse en tanınmış, türk halk müziği sanatçıları, türk sanat müziği sanatçıları, pop müziği sanatçıları, tasavvuf müziği sanatçıları ve ilahi sanatçılarımızın vereceği konserlerle, şairlerimizin şiir dinletileriyle ses getirecek konser ve festivallere imzamızı atıyoruz. Bazı konserlerdeki ses sistemi sorunu o konseri berbat etmeye yeterli olur. Konser ve festivallerde en önemli olan ayrıntı ses ve ışık sistemidir. Mükemmel bir ses ve ışık sistemine sahip olursanız mükemmel bir konser olacağından emin olabilirsiniz. Pamukkale organizasyonun kusursuz ses ve ışık sistemiyle konser ve festivaller unutulmayacak hep hafızalarda kalacaktır. Sizlerde unutulmayacak konser ve festivaller isterseniz Pamukkale organizasyonla hemen iletişime geçebilirsiniz. Sahne önü ve sahne arkasındaki güçlü kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Konser ve Festivaller ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.
İletişim Kur / Teklif Al