Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
info@pamukkaleorganizasyon.com
0532 207 50 02
Paylaş
Paylaş
0532 207 50 02

Bizimle iletişime geçmek için:  0532 207 50 02
Ana Sayfa Hakkımızda Programcılar İlahi Sanatçılarımız Sanatçı Kadromuz Galeri Dini Program Paketleri İletişim
Konferans Panel Seminer
Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Konferans panel seminer deyince akla gelen ilk organizasyon olmamız sebebiyle yaptığımız bir çok konferans panel seminer bunun en güzel referansıdır. Üniversitelerde, dernek, vakıf, müftülük, okullar ve benzeri bir çok kuruşlarda yapacak olduğunuz bir birinden farklı ve birbirinden önemli etkinliklerde 8 yıllık tecrübemizle en ince detayı ayırt ederek size ve davetlilere en iyi konferans panel seminer organizasyonları düzenlemek için ekibimizle yine sizlerin istek ve arzularına göre en iyi hizmeti vermek için buradayız.

icerikResimler/23618507_112224.jpg

Ülkemizin tanınmış birbirinden değerli tarihçi, sanatçı, komedyen, bilim insanı, film yıldızı, edebiyatçılar, şair, bestekar, sunucu, doktorlar, kişisel gelişim uzmanları, diyetisyenler, ilahiyatçılar daha aklımıza gelmeyen bir çok değerli üstadlarımızı, akademisyenlerimizi yapacak olduğunuz konferans panel seminer gibi organizasyonlarda görmek için ve program boyunca hiç sıkıntı yaşamamak için organizasyon firmamız aracılığıyla getirdiğinizde göreceksiniz.

icerikResimler/23618507_97058.jpg

Tabiî ki konferans panel seminer gibi organizasyonlarda program akışı çok önemlidir. Bunun için program akışı sizlerin isteğine göre şekillenir ve yine sizlerin isteğine göre sonuçlanır. Yapacak olduğunuz etkinlikte sunucu çok önemlidir ve sunucu sorunu yaşayan kurumlarımız oluyor bu yüzden Pamukkale organizasyon olarak sizlere sizlerin isteğine göre sunucuda temin ediyoruz. Yine gelen akademisyenlerin yanında programı canlı tutmak için isteğinize göre aralarda şiir okunması için şair, ilahi okuması için ilahi ezgi sanatçısı veya türkülerle konferans panel seminer programınızı daha canlı ve etkili hale getirebiliriz. Etkinlik için tutacağınız salon kongre merkezi ve benzeri yerlerde zaman zaman ses sistemi olmayabiliyor veya ses sistemleri kötü olabiliyor bu yüzden biz bu sorunuda kökünden hallederek sizlere en iyi ses ışık sistemini en profesyonel kişiler yani tom maisterler tarafından sistemi kuruyoruz. Bizler pamukkale organizasyon ekibi olarak  konferans panel seminer gibi bir çok programda sizlerin yanında olacağız, bizler şuan telefonun diğer ucundayız detaylı bilgi için daha ne bekliyorsunuz.
Konferans Panel Seminer ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.
İletişim Kur / Teklif Al