Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş
info@pamukkaleorganizasyon.com
0532 207 50 02
Paylaş
Paylaş
0532 207 50 02

Bizimle iletişime geçmek için:  0532 207 50 02
Ana Sayfa Hakkımızda Programcılar İlahi Sanatçılarımız Sanatçı Kadromuz Galeri Dini Program Paketleri İletişim
HAKKIMIZDA

 

     icerikResimler/108018830_117402.jpg

Organizasyon şirketimiz ilk olarak 2009 yılının başlarında ak organizasyon ismi ile kuruldu ve Türkiye’nin bir çok şehrinde konser ve festivaller düzenledi . Daha sonra yönetim kurulu tarafından alınan bir kararla dünyanın sekizinci harikası sayılan, bir ismide beyaz cennet olan Pamukkale ismini alarak Pamukkale organizasyon olarak isim değişikliğine gidildi.

Pamukkale organizasyon olarak konser ve festivallerle, bir çok sanatçıyla, anma ve kutlama programları yaparak halkımızın beğenisini kazandık. Dini düğün organizasyonu, dini nişan organizasyonu, ramazan etkinlikleri, konferans, panel, seminer programları ile farklı kesimlere hizmet ettik. Organizasyon yapacak müşterilerimizin yükünü hafifletmek amacıyla düğün yemeği organizasyonu, animasyon hizmetleri, semazen ve mehter ekibi, açılış organizasyonu ve Mekke’nin fethi organizasyonlarıyla müşterilerimizin yanında olduk. Ayrıca belediyelerimizin düzenlediği  belediye etkinliklerinde, mevlidi nebi organizasyonlarında, belediyelerimizin programlarına katkıda bulunduk.

Misyonumuz  Sizlerin öneri ve tavsiyeleri ile yeniliklere açık bir organizasyon şirketi olarak kendimizi  her an yenileyerek her kesim  tarafından tercih edilen bir organizasyon şirketi olmak.

Vizyonumuz çok organizasyon çok para değil, az organizasyon ama kaliteli, seviyeli, profesyonel, seçici, kendinden emin, kul hakkına riayet eden, helal kazanç dairesinde beklentileri en üst düzeyde karşılamak ve diğer organizasyon şirketlerine örnek olmak.

Temsilciliklerimiz Yurt içinde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Denizli, Trabzon, Adana, Şanlıurfa, Çorum'da, yurt dışında Almanya, Hollanda temsilciliğimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıcalıkları olanların doğru adresi Pamukkale organizasyon...